Itt egyből a legnagyobb akcióinkat nézheted meg!

RENTAL R46 gyermek hoki korcsolya, kölcsönzői

Cikkszám: 
13000002066

A TEMPISH RENTAL R46 speciális gyerek jégkorcsolya kölcsönzésre készült.

ANYAG

A korcsolyahéj egyedi konstrukcióval rendelkezik, egy darab kompozit, ellenálló műanyagból készült, változó keménységet biztosítva az optimális lábrögzítéshez. A váz nagyon könnyű, mégis erős és tartós. A váz anatómiailag nagyon jól formált, különösen az Achilles-ín és a boka területén. A váz nagyon jó támasztást és védelmet nyújt a bokának.

BÉLÉS

A habszivacs bélés, különösen a boka és az Achilles-ín területén, valamint az anatómiai betét, amely jól rögzíti a lábat a korcsolyában, kényelmet biztosít. A nyelv anatómiai alakú, mérsékelten megerősített. A nyelv két részből áll, biztosítva a lábfej, a boka és az alsó sípcsont kényelmes illeszkedését. A belső anyag CAMBRA anyagból készült, amely kopásálló és szigetelt, így stabilan rögzíti a lábat a korcsolyában, és amelyet úgy terveztek, hogy ellenálljon a mindennapi kölcsönzési használatnak. Emellett hatékonyan elvezeti a nedvességet, és korcsolyázás után jól szárad.

A korcsolya kiváló minőségű rozsdamentes acél pengével van felszerelve. A tartót 10 acél- és 4 rézszegecs rögzíti a korcsolyához. A sarkon található méretjelölés megkönnyíti a kezelést és felgyorsítja a kölcsönző személyzet munkáját!

Méret: 27 - 32

23 690 Ft
Kötelező!
A vásárlás után járó pontok: 474 Ft
Hasonló termékek
Betöltés...
Részletek

 

Special hockey skates TEMPISH RENTAL R46 kids are designed for rentals.

 

MATERIAL

 

Skate shell has a unique construction, is made of one piece of composite resistant plastic, ensures variable hardness for optimal foot fixation. The skeleton is very light, yet strong and durable. The skeleton is very well anatomically shaped, especially in the area of the Achilles tendon and ankles. The skeleton provides very good support and protection of the ankles.

 

LINER

 

Foam lining, especially in the area of ankles and Achilles tendon, and anatomical insert, which fixes the foot well in the skate, provide comfort. The tongue has an anatomical shape, it is moderately reinforced. The tongue consists of two parts, ensuring a comfortable fit of the instep, ankle and lower shin. The inner material is made of CAMBRA material, which is abrasion-resistant and insulated, ensuring a stable fixation of the foot in the skate and which is designed to withstand daily use in rental. It also effectively wicks away moisture and dries well after skating.

 

The skate is fitted with a high-quality stainless steel blade. The holder is attached to the skate with 10 steel rivets and 4 copper rivets. Size marking on the heel facilitates handling and speeds up the work of rental staff!

 

Size: 27 - 32

Adatok
Quantity of pcs in carton:
6
Tongue construction:
Anatomical one-piece tongue, material - special resistant PVC (ice grade DF) + felt 6 mm
Lining:
Anatomical bandage with memory based on E3 foam in the ankle area
Recommended use:
Regular daily load in rentals.
Category:
Kids
Inner material:
CAMBRA 26Z brushed nylon
Fastening system:
Laces
Outer material:
solid resistant PVC material (ice grade DF) flexible up to -25 ° C
Blade:
TEMPISH UNI carbon junior
RENTAL R46 gyermek hoki korcsolya, kölcsönzői
RENTAL R46 gyermek hoki korcsolya, kölcsönzői
23 690 Ft
Webáruház készítés
Pénznem
Betöltés...
Belépés
vagy
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Kategóriák
Menüpontok